Schiedam
Louis Raemaekersstraat 247
€ 275.000,- k.k.
Omschrijving
RUIM APPARTEMENT MET UITZICHT OVER SCHIEDAM Op de achtste verdieping van dit appartementencomplex ligt een verrassend ruim appartement van circa 85 m². Een huis met twee slaapkamers, de mogelijkheid om een derde slaapkamer terug te brengen én een balkon op het westen van circa 8 m². Het vrije uitzicht maakt het plaatje compleet: vanaf deze hoogte kijk je mooi uit over…
RUIM APPARTEMENT MET UITZICHT OVER SCHIEDAM
Op de achtste verdieping van dit appartementencomplex ligt een verrassend ruim appartement van circa 85 m². Een huis met twee slaapkamers, de mogelijkheid om een derde slaapkamer terug te brengen én een balkon op het westen van circa 8 m². Het vrije uitzicht maakt het plaatje compleet: vanaf deze hoogte kijk je mooi uit over Schiedam en zie je meerdere karakteristieke molens van de historische binnenstad.
Het appartement kan op verschillende punten gemoderniseerd worden. Dat maakt dit juist een interessante plek voor starters die niet op zoek zijn naar een volledig afgewerkt huis, maar graag zelf keuzes maken. Een andere keuken, badkamer of afwerking? Hier kun je stap voor stap een thuis creëren dat bij jouw eigen smaak past. Bovendien biedt de oorspronkelijke indeling als vierkamerappartement flexibiliteit voor de toekomst. Vandaag een ruime woonkamer en twee slaapkamers, later misschien toch die derde slaapkamer.
EEN ROYALE WOONKAMER MET HUIS VOL MOGELIJKHEDEN
Via de galerij kom je binnen in het appartement. Aan deze zijde liggen de keuken en de grootste slaapkamer. De keuken heeft een praktische opstelling en is functioneel, maar biedt ook volop mogelijkheden om deze op termijn naar eigen smaak te vernieuwen.
Aan de balkonzijde ligt de royale woonkamer. Doordat hier een voormalige slaapkamer bij is getrokken, heb je verrassend veel leefruimte. Een grote bank, flinke eettafel en een werkplek? Het past hier prima. De brede ramen zorgen ondertussen voor veel daglicht en laten je volop genieten van het vrije uitzicht.
Naast de woonkamer ligt de tweede slaapkamer. In het midden van het appartement bevinden zich de badkamer en het separate toilet. Ook de badkamer kan op termijn gemoderniseerd worden. Je koopt hier dus geen appartement waar alles al voor je bepaald is, maar een huis waar je zelf je plannen op los kunt laten.
WESTBALKON MET UITZICHT OP DE MOLENS
Een sterk punt van dit appartement is zonder twijfel het balkon van circa 8 m². Vanuit de woonkamer stap je zo naar buiten. Door de ligging op het westen kun je hier vooral later op de dag lekker van de zon genieten.
En het uitzicht maakt deze plek extra leuk. Vanaf de achtste verdieping kijk je vrij over Schiedam en zie je verschillende molens van de oude binnenstad boven de stad uitsteken. Een mooi decor tijdens je eerste kop koffie in het weekend of wanneer je na een werkdag nog even buiten zit.
CENTRAAL WONEN EN MAKKELIJK ONDERWEG
Nieuwland ligt direct naast het historische centrum van Schiedam. Vanuit de Louis Raemaekersstraat kun je dan ook gemakkelijk de stad in. Schiedam heeft een herkenbare historische binnenstad met grachten, oude pakhuizen en de molens die vanaf het appartement al in het oog springen. Voor een terrasje, een hapje eten of een wandeling door het centrum hoef je dus niet ver van huis.
Ook de ligging in Nieuwland is praktisch. De tram stopt praktisch om de hoek en station Schiedam Centrum ligt op ongeveer tien minuten lopen. Vanaf hier kun je met trein, metro, tram en bus gemakkelijk verder richting bijvoorbeeld Rotterdam en de rest van de regio. Reis je regelmatig met de auto? Dan zijn zowel de A20 als de A4 snel bereikbaar.
KENMERKEN:
- Bouwjaar: 1966
- Eigen grond
- Woonoppervlakte: circa 85 m²
- Eigen berging van circa 4 m² op de begane grond
- Balkon: circa 8 m², gelegen op het westen
- Ligging: in Nieuwland, nabij openbaar vervoer, (historisch) centrum en uitvalswegen
- Gelegen op de 8e verdieping
- Aantal kamers: 3, met mogelijkheid tot 4 kamers
- Energielabel D
- 2 Liften aanwezig
- Actieve VvE, bijdrage € 226,27,- per maand excl. voorschot stookkosten en warm water van € 125,-
- Ouderdoms- en asbestclausule van toepassing
- Oplevering in overleg.
INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK!
Ons advies is om bij het kopen van jouw nieuwe woning jouw eigen NVM makelaar mee te nemen.
TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'
“Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”
Kenmerken
Basiskenmerken
- Status Beschikbaar
- Koopsom € 275.000 k.k.
- Woonoppervlakte ca. 85 m2
- Aantal slaapkamers 2
- Bouwjaar 1966
Overdracht
- Aanvaarding In overleg
Bouwvorm & onderhoud
- Bouwjaar 1966
- Soort bouw woonhuis
- Ligging In woonwijk, vrij uitzicht
Oppervlakte & inhoud
- Gebruiksoppervlakte 85m2
- Inhoud 244m3
- Aantal kamers 4
- Aantal slaapkamers 2
- Aantal woonlagen 1 woonlagen
Energie & installatie
- Energielabel D
- Isolatie Dubbel glas, grotendeels dubbelglas
- Verwarming Blokverwarming
- Warm water Centrale voorziening
- Energie einddatum 21-06-2031
Bergruimte
- Schuur / berging Box
Parkeergelegenheid
- Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren, betaald parkeren, parkeervergunningen
- Garage Geen garage
Dak
- Soort dak Plat dak
Overig
- Onderhoud binnen Redelijk
- Onderhoud buiten Redelijk tot goed
- Bijzonderheden Gedeeltelijk gestoffeerd
- Permanente bewoning Ja
- Huidig gebruik Woonruimte
- Huidige bestemming Woonruimte
Voorzieningen
- Voorzieningen Tv kabel, lift, natuurlijke ventilatie
Kadastrale gegevens
- Perceelnummer 1801
Met de online waardecheck ontdek je in een paar minuten de geschatte waarde van jouw huis
Online waardecheck